|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) WHITE
|
Amelia Clements, Jamie Marsh, Ella Vial, Alice Evans, Midget Farralley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe AQUA
|
Kate List, Kobe Dorrington, Kim Lord, Lisa Collins, Dave Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee B
|
Phil Mcguiggan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Natalie Lock, Kirsten Ahearn, Katherine Cook, Renee Mandelson, Gerard Plim
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Kate Mckillop, Leslie Twible, Phillip Gee, Karen Douglas, Wendy Norman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer A
|
Carmen Dean, Kylie Paterson, Leonie Wilkinson, Kylie Johnson, Dennis Patison
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay SPANKERS
|
Kylie Wogan, Regina Adams, Louise Johnstone, Jessica Walters, Kevin Stone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fingal Beach SLSC |
Fingal Beach A
|
Elizabeth Tindall, Ian Barnard, Rhiannon Barnard, Sarah Webber, Emma Rowlands
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale BLACK (Guy MACKINDER; Allissa LLOYD; Suzanne MACKINDER
|
Louise Jaudzemis, Tamara Mcpherson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills B
|
Kimberley Butt, Megan Okrafa, Melissa Bowley, Natalie Flanaghan, Wayne Gill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong TEAM
|
Megan Dickenson, Sarah Burton, Kate Mccallum, Kate Bolack, Mark Booth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys BLUE
|
Kathryn Reid, Peta Lee, Louise George, Nikki Harris, Greg Hurry
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale A
|
Lisa Britton, Kelly Chessor, Grahame Dawson, Amanda Hancock, Kelly Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Linda Picken, Jo Smith, Anna Ranage, Mel Bush, Malcolm Obrien
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Karen Beveridge, Erin Lindsay, Penny Ledner, Carly May, Cliff Lindsay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook B
|
Rebecca Mckay, Paris Austin, Tenielle Keith, Belinda Harding, Jeff Loy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills A
|
Manfred Sonntag, Ann Overton, Gillian Beakey, Kim Gregory, Kim Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park BURLEIGH BLUE
|
Brett Beutel, Angela Delaney, Samantha Eagleson, Suzanne Eagleson, Susan Walker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Corrimal SLSC |
Corrimal BLACK
|
Carly Ellem, Jessica Ross, Shannon Taurya, Kaine Turner, Karla Erven
|
Race 1 |
0 |
|
|
Titahi Bay NZ |
Titahi Bay SLSC (NZ) TITAHI BAY NZ
|
Julie Anne, Cushla Mckay, Rachael Wills, Jenny Dodson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Amelia Cole, Alison Omalley, Kirsten Easton, Rachel Kippen, Kurt Miles
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Kate Ouve, Emma Downs, Jane Mcomish, Mark Knott, Anna Mccabe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Susan Lewis, Helen Grant, Kaylene Carey, Voilet Bakos, Graeme Gordon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Rebecca Coates, Sarah Postelthwaite, Emma De, Jodi Tarrant, Alex Menzies
|
Race 1 |
0 |
|
|
Broadbeach SLSC |
Broadbeach A
|
Kelly Brennan, Kandice Carlson, Brenda Lofthouse, Carly Reeves, Steve Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Nerida Bint, Sandra Black, John Emslie, Alison Sharp, Sheena Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warriewood SLSC |
Warriewood WHITE
|
Brooke Bucknal, Courtney Martin, Lauren Sedman, Robert Fulton, Julia Lohri
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park BURLEIGH WHITE
|
Jodie Cocks, Michelle Bothwell, Catherine Mills, Julie Barnett, Damien Brooks
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Timothy Gaffney, Sally Stokes, Tegan Grasso, Megan Campbell, Richelle Blandford
|
Race 1 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head A
|
Jodie Cook, Lyn Mccann, Michael Conomos, Jeneane Donohoe, Belinda Spalding
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Violet Boyson, Tina Challis, Tiffany Keenan, Kate Mcfadden, Dave Challis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Windang SLSC |
Windang A
|
Brooke Howard, Katia Lucato, Cassandra Michell, Joanne Scard, Ken Malby
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Linda Craigie, Nadia Sivis, Meagan Spencer, Mick Jennings, Belinda Andrijin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Deanna Horman, Allison Love, Hilary Poole, David Love, Lisa Harrup
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Caitlin Goeldner, Michelle Holmes, Geoff Parkes, Erin Goeldner, Clare Tomkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro PINK
|
Marie Limb, Peta Coudraye, Jenni Evans, Olivia Mcmiles, John Wright
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore PURPLE
|
Brooke Brown, Michelle Greenwood, Aimee Krause, Leesa Obrien, Rick Estreich
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach RED
|
Sophie Robertson, Patrice Yared, Dhana Ebenston, Brodie Cambourue, Michael Wolfenden
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Katrina Nolan, Stacy Wallace-cunningham, Kerry Williams, Sophie Winborne, Colin Schulz
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Trish Buxton, Madonna Olive, Kerry Bedford, Brooke Davie, Kenneth Pollock
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga A
|
Larissa Wright, Alana Tyrrell, Poppie Kenneally, Brooke Mcconnell, Craig Schweikert
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino SHE BOATIES
|
Nichole Hancock, Nicole Wray, Emmy Dossett, Garney Hickey, Anna Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef CHICKS
|
Jillian Tipping, Karen Brackstone, Danielle Kinsey, Raechel Kinsey, Ian Waterhouse
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh SOVEREIGNS
|
Donna Worger, Amanda Elwell, Karen Hanly, Toni Worger, Gary Mcskimming
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh BARETTES
|
Michelle Bond, Lilia Eruera, Caroline Ladewig, Kate Warren, Barry Miley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Leo SLSC |
Point Leo B
|
Simone Bange, Rebecca Haig, Ian Johnson, Rachel Degraauw-storme, Lindy Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe EELS
|
Sally Glen, Elizabeth Carson, Fiona Murray, Gary Williamson, Louise Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola J
|
Alison Hunt, Katherine Lintner, Melinda Mcpherson, Jonothan Geaghan, Natalie Bruce
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach ALLSTARS
|
Andrew Trevor, Michelle Millsom, Alena Jacobson, Rachel Price, Ingrid Keates
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Barbara Gracey, Belinda Gibbon, Laurie Murphy, Megan Slater, Terri-marie Brereton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh MINNEMEES
|
Clare Burns, Sandra Cooper, Alison Cox, Penny Rossiter, Brett Mccullagh
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach G
|
Sharon Eason, Bev Chell, Kylie Eason, Sharon Brierty, Richard Brierty
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach COOLUMBEACHG
|
Rachel Carey, Emily Stirling, Astrid Hughes, Sue Hamley-lough, Peter Grant
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay TEAM WHITE
|
Clare Gillespie-jones, Amanda Brain, Rebecca Gray, Gavin Hunt, Brianna Mcgill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bermagui SLSC |
Bermagui A
|
Jenni Tomknis, Sally Anne, Narelle Wilcock, Vanessa Armistead, Luke Crawford
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl B
|
Kelly Marsh, Jessica Tyrell, Elise Wouters, Julia Hollands, Mark Spiteri
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Kylie Symons, Tara Kennedy, Steven Petrie, Mary Petrie, Catherine Sorensen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore RED
|
Louise Gordon, Sarah-jane Hamilton, Rita Kelly, Belinda Laverty, Kerry Hardy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay COUGERS
|
Kellie Drake, Rececca Bliss, Trudy Stone, Damian Claypham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach GREEN
|
Katherine Fergus, Rick Miller, Karen Dawe, Kristen Bilsborough
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Davina Mahlstedt, Kristy Clarke, Claudine Burness, Nina Dickson, Martin Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Pacific Palms SLSC |
Pacific Palms A
|
Deborah Lawson, Kelly Herbert, Jessica Scott, Elana Williams, Stephen Scott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach BLUE
|
Jillian Backman, Kelli Smith, Samantha Warkcup, Phil Chipman, Deborah Jones
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Jodie Franklin, Fiona Innes, Brooke Rickards, Michelle Turnbull, Robert Flood
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Paula Drayton, Rachael Watson, Lara Raymond, Don Mcmanus, Natalie Gartner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Devonport SLSC |
Devonport A
|
Jodie Watson, Angels Parker, Miriam Humphries, Leigh Austin, Pia Austin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach A
|
Brooke Buckman, Jessica Jacques, Lisa Buckman, Alicia Jacques, Gordon Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl G
|
Christopher Fleming, Johanna Perry, Sara Rashleigh, Genieve Graham, Robyn Boshier
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach BEAVERS
|
Mark Kilpatric, Selina Worsley, Kassandra Henschel, Bree Attard, Lesa Russell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera HOS
|
Kimberley Shepard, Vanessa Hull, Rachel Mockeridge, Ellen Dickson, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Bondi SLSC |
North Bondi TEAM
|
Catherine Bellenger, Paul Cunningham, Kate Main, Liz Powditch, Kate Robertson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay TEAM BLUE
|
Sonya Crook, Tracy Briggs, Alisha Dignam, Neil Innes, Tracy Innes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Newport NADS
|
Eliza Bryant, Marnie Bryant, Elle Pannowitz, Haidee Stephen, Michael King
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach APPLES
|
Anna Wilson, Jane Lawrence, Julie Castle, Nicky Burton, Matthew Wildman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Umina SLSC Inc |
Umina GREEN
|
Louise Dempsey, Leyah Jones, Leanne Fisher, Julie Paull, Mark Vanaalderen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Phoebe Middleton, Katie Mcglynn, Brenda Melocco, Naomie Middleton, Julian Delany
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Tiffany Hutchinson, Shayne Ritchard, Kristen Fussell, Melissa Woodward, Robert Mcgeachie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Seaspray SLSC |
Seaspray A
|
Lisa Dessent, Felicity Friend, Grace Greenwood, Natalie Liddell, Stuart Mawley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal WHITE
|
Elicia Dunn, Belinda Dunn, Kelly Maitland, Nicola Dunn, Peter Scott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Nicole Packham, Alisha Single, Bronwyn Roye, Donna Cox, Terry Dowers
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Julie Bourne, Jodie Forlonge, Shannon Mcmahon, Myles Prasser, Nicole Joseph
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach GREEN
|
Lis Andrew, Andrea Parsons, Stuart Cassin, Andrea Wyatt, Michelle Turner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale GREEN
|
Amber Mcguiness, Bridget Mason, Heidi Dunn, Keith Dunn, Erika Hall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Judy Campbell, Cherelle Moran, Molly Prendergast, Joe Western, Sheryl Beaumont
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Fion Rigden, Alison Maley, Nova Matthews, Belinda Leeson, Paul Worland
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Sharyn Curry, Bronwyn Calvert, Rachel O'connell, Meredith Pope, Matt Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Ebony Clotz, Kirsty Heiler, Tamika Oneil, Leanne Hardy, Kevin Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLUE
|
Rebecca Hamilton, Amy Peacock, Melani Rebane, Victoria Farrer, Harvey Barrett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte S
|
Juliette Goodman, Julia Smith, Louise Buckingham, Kerrie Arthurson, Stephen Vesper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Lauren Caldwell, Catherine Mason, Sharon Mumford, Amy Drew, Raymond Heathcote
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe INDIGO
|
Jeffery Burling, Louise Coote, Emily Stewart, Lisa Paton, Libby Ferguson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Portsea SLSC |
Portsea A
|
Amber Ashby, Fioran Burke, Narelle Hearn, Rowena Lawler, Brett Mazouris
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda B
|
Rod Holdsworth, Kirsty Harris, Angela Hancock, Sally Weeks, Natalie Robson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Susan Hancy, Tracey Ramsey, Natalie Walker-winmill, Danielle Cormican, Paul Beale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Lenell Hollywood, Denise Lofts, Michelle Cooney, Stacey Seigert, Leonard Bolin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BLACK
|
Julie Baker, Caroline Blake, Brendan Reedy, Fiona Levett, Olivia Levett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen WHITE
|
Joanne Eyre, Lisa Spence, Kulie Stephen, Amanda Whiteman, Mark Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) ANGELS
|
Sophie Gemmell, Jo Lobban, Amanda Salmon, Paulina White, Ron Payne
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) GECKOS
|
Tracy Campbell, Tina Leonard, Zoe Gamble, Kim Mcmanus, Ross Jorgenson
|
Race 1 |
0 |
|